Logo turnaje Poslední smečPohár Poslední smeč gif

POSLEDNÍ SMEČ 2017

32. ročník

PROPOZICE

 



Datum konání:

9.-10.12.2017

Místo konání: hala TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha 4
Pořadatel: oddíl nohejbalu TJ Pankrác
Organizační výbor:

Albrecht Luboš, předseda oddílu

Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

603 444 756
  Stejskal Petr, tajemník TJ Pankrác 604 852 483
  Chytra Libor, hospodář oddílu 602 083 257
 

Vrzal Václav „Hamár“

Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

737 751 934
       
Pravidla:

Hraje se podle platných pravidel nohejbalu na dva dopady, na dva hrané sety do 10-ti bodů.

  O pořadí rozhoduje :
  1. počet bodů ze všech utkání
  2. počet bodů ze vzájemného utkání
  3. rozdíl míčů ze vzájemného utkání
  4. rozdíl míčů ze všech utkání
  5. los
       
Základní skupiny: Všechny přihlášené trojice budou rozděleny do pěti základních skupin.
  Skupina A a B začíná v sobotu od 8.30 hod
  Skupina C začíná v sobotu od 11.30 hod
  Skupina D začíná v sobotu od 12.00 hod
  Skupina E začíná v sobotu od 13.00 hod
  Prezentace nejpozději 30 min před začátkem skupiny.
  Do nedělních skupin postupují přímo první dva z každé skupiny.
       
Postupové skupiny: Skupina Milana Svobody A1, C1, E1, B2, D2
  Skupina Antonína Srpa B1, D1, A2, C2, E2
  Neděle od 8.30 hod.
       
Finále: Vítěz skupiny M.Svobody proti druhému ze skupiny A.Srpa hrají o postup do finále.
 

Vítěz skupiny A.Srpa proti druhému ze skupiny M.Svobody hrají o postup do finále.

  Poražení z těchto zápasů hrají o třetí a čtvrté místo.
  Vítězové hrají finále.
 

Všechna tato utkání se hrají na dva vítězné sety, třetí od 5:5.

Ceny: 1.místo putovní pohár POSLEDNÍ SMEČ  
    12.000,- Kč  
   

Upomínkové předměty

 
  2.místo 9.000,- Kč  
   

Upomínkové předměty

 
  3.místo 6.000,- Kč  
   

Upomínkové předměty

 
  4.místo 3.000,- Kč  
   

Upomínkové předměty

 
       
Startovné:

Startovné 700,- Kč za jednu sestavu

 

Generální sponzor turnaje

Gordic logo

Děkujeme MŠMT za podporu při pořádání akce Poslední smeč 2017.

MSMT logo bez textu RGB

Rozdělení přihlášených družstev do skupin

Skupina A: Čakovice A, Start Praha, Holice, Čelákovice B
Skupina B: Karlovy Vary A, Šacung A, GORDIC, Český Brod B
Skupina C: Vsetín A, KAC Košice, Chabařovice, Čakovice B
Skupina D: Modřice, Český Brod A, Šacung B, Karlovy Vary B
Skupina E: Čelákovice A, České Budějovice, Modřice B, Vsetín B

Rozpis sobotních zápasů

Záznam zde: https://www.youtube.com/watch?v=GhEtVucgtLs

1 A2 Start Praha A3 Holice
2 A1 Čakovice A A4 Čelákovice B
3 B2 Šacung A B3 Gordic ČVUT
4 B1 Karlovy Vary A B4 Český Brod B
5 A2 Start Praha A4 Čelákovice B
6 A1 Čakovice A A3 Holice
7 B2 Šacung A B4 Český Brod B
8 B1 Karlovy Vary A B3 Gordic ČVUT
9 A3 Holice A4 Čelákovice B
10 A1 Čakovice A A2 Start Praha
11 B3 Gordic ČVUT B4 Český Brod B
12 B1 Karlovy Vary A B2 Šacung A
13 C2 KAC Košice C3 Chabařovice
14 C1 Vsetín A C4 Čakovice B
15 D2 Český Brod A D3 Šacung B
16 D1 Modřice A D4 Karlovy Vary B
17 C2 KAC Košice C4 Čakovice B
18 C1 Vsetín A C3 Chabařovice
19 E2 České Budějovice E3 Modřice B
20 E1 Čelákovice A E4 Vsetín B
21 C3 Chabařovice C4 Čakovice B
22 C1 Vsetín A C2 KAC Košice
23 D2 Český Brod A D4 Karlovy Vary B
24 D1 Modřice A D3 Šacung B
25 E2 České Budějovice E4 Vsetín B
26 E1 Čelákovice A E3 Modřice B
27 D3 Šacung B D4 Karlovy Vary B
28 D1 Modřice A D2 Český Brod A
29 E3 Modřice B E4 Vsetín B
30 E1 Čelákovice A E2 České Budějovice

Rozpis nedělních zápasů

Záznam skupinových zápasů zde: https://www.youtube.com/watch?v=RZa3E9SA_sE

1 A2 Čakovice B A5 Karlovy Vary B
2 B2 Modřice A B5 Čelákovice A
3 A3 Vsetín B A4 Šacung A
4 B3 Čakovice A B4 Vsetín A
5 A1 Holice A5 Karlovy Vary B
6 B1 Karlovy Vary A B5 Čelákovice A
7 A2 Čakovice B A4 Šacung A
8 B2 Modřice A B4 Vsetín A
9 A1 Holice A3 Vsetín B
10 B1 Karlovy Vary A B3 Čakovice A
11 A4 Šacung A A5 Karlovy Vary B
12 B4 Vsetín A B5 Čelákovice A
13 A2 Čakovice B A3 Vsetín B
14 B2 Modřice A B3 Čakovice A
15 A1 Holice A4 Šacung A
16 B1 Karlovy Vary A B4 Vsetín A
17 A3 Vsetín B A5 Karlovy Vary B
18 B3 Čakovice A B5 Čelákovice A
19 A1 Holice A2 Čakovice B
20 B1 Karlovy Vary A B2 Modřice A