Logo turnaje Poslední smečPohár Poslední smeč gif

POSLEDNÍ SMEČ 2018

33. ročník

PROPOZICE

 



Datum konání:

8.-9.12.2018

Místo konání: hala TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha 4
Pořadatel: oddíl nohejbalu TJ Pankrác
Organizační výbor:

Albrecht Luboš, předseda oddílu

Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

603 444 756
  Stejskal Petr, tajemník TJ Pankrác 604 852 483
  Chytra Libor, hospodář oddílu 602 083 257
 

Vrzal Václav „Hamár“

Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

737 751 934
       
Pravidla:

Hraje se podle platných pravidel nohejbalu na dva dopady, na dva hrané sety do 10-ti bodů.

  O pořadí rozhoduje :
  1. počet bodů ze všech utkání
  2. počet bodů ze vzájemného utkání
  3. rozdíl míčů ze vzájemného utkání
  4. rozdíl míčů ze všech utkání
  5. los
       
Základní skupiny: Všechny přihlášené trojice budou rozděleny do pěti základních skupin.
  Skupina A a B začíná v sobotu od 8.30 hod
  Skupina C začíná v sobotu od 11.30 hod
  Skupina D začíná v sobotu od 12.00 hod
  Skupina E začíná v sobotu od 13.00 hod
  Prezentace nejpozději 30 min před začátkem skupiny.
  Do nedělních skupin postupují přímo první dva z každé skupiny.
       
Postupové skupiny: Skupina Milana Svobody A1, C1, E1, B2, D2
  Skupina Antonína Srpa B1, D1, A2, C2, E2
  Neděle od 8.30 hod.
       
Finále: Vítěz skupiny M.Svobody proti druhému ze skupiny A.Srpa hrají o postup do finále.
 

Vítěz skupiny A.Srpa proti druhému ze skupiny M.Svobody hrají o postup do finále.

  Poražení z těchto zápasů hrají o třetí a čtvrté místo.
  Vítězové hrají finále.
 

Všechna tato utkání se hrají na dva vítězné sety, třetí od 5:5.

Ceny: 1.místo putovní pohár POSLEDNÍ SMEČ  
    12.000,- Kč  
   

Upomínkové předměty

 
  2.místo 9.000,- Kč  
   

Upomínkové předměty

 
  3.místo 6.000,- Kč  
   

Upomínkové předměty

 
  4.místo 3.000,- Kč  
   

Upomínkové předměty

 
       
Startovné:

Startovné 700,- Kč za jednu sestavu

 

Rozdělení přihlášených družstev do skupin

Skupina A: Čelákovice A, Start Praha A, Pankrác A, Čakovice B
Skupina B: Čakovice A, Šacung A, Chabařovice, Start Praha B
Skupina C: Vsetín A, Junioři ČR, Příšovice, Pankrác B
Skupina D: Karlovy Vary, Český Brod, Slávia Trnava, Vsetín B
Skupina E: Modřice, KAC Košice, Šacung B, Čelákovice B

Rozpis sobotních zápasů

Stream ze sobotních zápasů: https://www.youtube.com/watch?v=po2M-4Wmu4o

1 A2 Start Praha A A3 Pankrác A
2 A1 Čelákovice A A4 Čakovice B
3 B2 Šacung A B3 Chabařovice
4 B1 Čakovice A B4 Start Praha B
5 A2 Start Praha A A4 Čakovice B
6 A1 Čelákovice A A3 Pankrác A
7 B2 Šacung A B4 Start Praha B
8 B1 Čakovice A B3 Chabařovice
9 A3 Pankrác A
A4 Čakovice B
10 A1 Čelákovice A A2 Start Praha A
11 B3 Chabařovice B4 Start Praha B
12 B1 Čakovice A B2 Šacung A
13 C2 Junioři ČR C3 Příšovice
14 C1 Vsetín A C4 Pankrác B
15 D2 Český Brod D3 Slávia Trnava
16 D1 Karlovy Vary
D4 Vsetín B
17 C2 Junioři ČR C4 Pankrác B
18 C1 Vsetín A C3 Příšovice
19 E2 KAC Košice E3 Šacung B
20 E1 Modřice E4 Čelákovice B
21 C3 Příšovice C4 Pankrác B
22 C1 Vsetín A C2 Junioři ČR
23 D2 Český Brod D4 Vsetín B
24 D1 Karlovy Vary
D3 Slávia Trnava
25 E2 KAC Košice E4 Čelákovice B
26 E1 Modřice E3 Šacung B
27 D3 Slávia Trnava D4 Vsetín B
28 D1 Karlovy Vary
D2 Český Brod
29 E3 Šacung B E4 Čelákovice B
30 E1 Modřice E2 KAC Košice

 

Rozpis nedělních zápasů

Stream nedělních zápasů: https://www.youtube.com/watch?v=90MvC-372gU

1 A2 Junioři ČR A5 Vsetín B
2 B2 Čakovice A
B5 Čakovice B
3 A3 Modřice A4 Šacung A
4 B3 Vsetín A
B4 KAC Košice
5 A1 Čelákovice A
A5 Vsetín B
6 B1 Karlovy Vary B5 Čakovice B
7 A2 Junioři ČR A4 Šacung A
8 B2 Čakovice A B4 KAC Košice
9 A1 Čelákovice A A3 Modřice
10 B1 Karlovy Vary B3 Vsetín A
11 A4 Šacung A A5 Vsetín B
12 B4 KAC Košice B5 Čakovice B
13 A2 Junioři ČR A3 Modřice
14 B2 Čakovice A B3 Vsetín A
15 A1 Čelákovice A A4 Šacung A
16 B1 Karlovy Vary B4 KAC Košice
17 A3 Modřice A5 Vsetín B
18 B3 Vsetín A B5 Čakovice B
19 A1 Čelákovice A A2 Junioři ČR
20 B1 Karlovy Vary B2 Čakovice A